A+ A A-

 
HGyVK logó HGyVK logó
 

Postacím:

5500 Gyomaendrőd,
Fő út 230.

Nyitvatartásunk:

részletek itt!

Telefon / Fax:

+36-66/218-370

  
A Békéscsabai Jókai Színház és a Körös Irodalmi Társaság a Tavaszi Fesztivál keretében rendezett 2012. március 19- i estjének vendége  Gergely Ágnes költő, író, műfordító volt. Az endrődi születésű, Kossuth-díjas, Prima Díjas költőnőt 2011-ben Gyomaendrőd Díszpolgárává választották. A Békéscsabai Jókai Színház Szalonjában megtartott esten szó esett régebbi és új versekről, prózai munkákról, műfordításokról.

A költőnő legújabb, készülő művéből -amely az Úttalan út címet viseli- is olvasott fel egy részletet, s mint elmondta, műfaját dokumentumként határozta meg.

Gergely Ágnes humánuma, kedves, fegyelmezett, emberséges lénye, ironikus finom humora meghódította a közönséget, akik Békéscsabán 10 éve találkozhattak utoljára vele. Gyomaendrődiek - itt lakók és elszármazottak- is ellátogattak a találkozóra.
A Bárka friss számában olvashatják új versét.
A Bárkaonline cikkét a tálkozóról itt olvashatják.

 

× Popup Image