Könyvtári idő szerint május 28-án este megérkezett a nyár az első alkalommal megrendezett Nyárköszöntő estike programunkkal. Hollywood aranykora és a pesti elegancia találkozott ezen az esten, ahol a Kamilka & Pesti Sikk duó kápráztatta el a közönséget. Kiss Kamilka énekes-dalszövegíró és Lőrincz Ádám kétszeres Fonogram-díjas zeneszerző-zongorista nemcsak a színpadon, de az életben is egy párt alkotnak.
A koncert során ismert slágereket hallhattunk, melyek a két alkotó előadásában teljesen új, közvetlen és hazai köntösben keltek életre. Az előadás bebizonyította, hogy a minőségi zene, a humor és a tiszta érzelmek képesek kiszakítani minket a hétköznapokból. A közös éneklés egyre bátrabban indult meg, a lábak egyre jobban mozogtak, a vastaps pedig igazán őszintén szólt.
Örülünk, hogy velünk töltötték ezt a több szempontból is rendhagyó estét!































